سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در شانی لند

شانی لند معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات شانی لند و نیز راهکارهای شانی لند برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت شانی لند توضیح داده شده است.

 

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که شانی لند از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده شانی لند از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران شانی لند را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 • این سند به مواردی که در اختیار شانی لند نیست و شانی لند هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات شانی لند و افراد ثالثی که در استخدام شانی لند نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت شانی لند اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار شانی لند قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت شانی لند شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات شانی لند نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • شانی لند کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • شانی لند به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت شانی لند اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های شانی لند و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • شانی لند از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات شانی لند، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 • شانی لند اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام شانی لند در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات شانی لند یا خروج کامل پرسیده می شود.
  • در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از شانی لند بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 • شانی لند ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت شانی لند از آن استفاده کند.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت شانی لند تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در شانی لند آن ها را در سایت شانی لند وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد شانی لند ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می توانید به طور کامل از شانی لند و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از شانی لند حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • شانی لند دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات شانی لند یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • شانی لند جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. شانی لند تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) شانی لند مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

 

سایت های لینک شده

این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت شانی لند نیستند و شانی لند در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی شانی لند نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

 

تغییرات در این سیاست ها

شانی لند حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت شانی لند خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

 

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم شانی لند در میان بگذارید.