بوت و نیم بوت

مرتب سازی:
  • پیشفرض
  • کمترین قیمت
  • بیشترین قیمت
  • جدیدترین قیمت
  • بیشترین تخفیف
  • بیشترین فروش
محصولات موجود
169,000 تومان
299000 تومان 169,000 تومان
298,000 تومان
399000 تومان 298,000 تومان
159,000 تومان
299000 تومان 159,000 تومان
339,000 تومان
339,000 تومان
339,000 تومان
399000 تومان 339,000 تومان
399,000 تومان
439000 تومان 399,000 تومان
199,000 تومان
299000 تومان 199,000 تومان
159,000 تومان
299000 تومان 159,000 تومان
439000 تومان
399,000 تومان
439000 تومان 399,000 تومان
198,000 تومان
299000 تومان 198,000 تومان
139,000 تومان
299000 تومان 139,000 تومان
399,000 تومان
439000 تومان 399,000 تومان
439,000 تومان
459000 تومان 439,000 تومان
199,000 تومان
387000 تومان 199,000 تومان
298,000 تومان
398000 تومان 298,000 تومان
379,000 تومان
379,000 تومان
369,000 تومان
369,000 تومان

صحفه قبل

نیم بوت و بوت دخترانه

 

هنگامی که فصل استفاده از کفش نیم بوت زنانه و یا بوت دخترانه فرامی‌رسد، انواع و اقسام نیم بوت دخترانه و کفش بوت زنانه در مدل‌های متنوعی در بازار عرضه می‌شود. بااین‌حال امروزه استفاده از این مدل کفش‌ها ملزم به فصل خاصی مانند زمستان نیست و در تمامی طول سال از آن‌ها به‌عنوان بوت مجلسی نیز استفاده می‌شود.

امروزه اکثر خانم‌ها خرید اینترنتی کفش زنانه مجلسی را هم در زندگی خود پیش گرفته‌اند، این یعنی گزینه‌های زیادی نیز پیش روی آنان است که عوامل بسیاری ازجمله: مدل بوت، جنس، نوع، ترند بودن و همچنین قیمت، انتخاب و خرید بوت زنانه را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل گزینه بوت‌های دخترانه جدید همیشه مدنظر این افراد برای جستجو و خرید اینترنتی بوت دخترانه قرار خواهد داشت.

 

نیم بوت و بوت دخترانه

 

 

ویدیو : بوت و نیم بوت دخترانه و زنانه

***

 

 

 

 

پادکست: بوت و نیم بوت دخترانه

 

 

کفش بوت زنانه و کاربردهای آن

 

در حال حاضر اصطلاح جدیدی که برای پوتین دخترانه در نظر گرفته شده است، بوت دخترانه است. با این که تفاوت‌هایی در این مدل‌ها و انواع آن‌ها وجود دارد؛ اما هر دو عبارت در بازار و میان مردم به یک عنوان نامیده می‌شود. این در حالی است که انواع مختلفی نظیر: نیم بوت، پوتین دخترانه زمستانی و همچنین انواع مدل‌های بوت زنانه اعم‌از اسپرت و مجلسی و ... با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند.

به‌عنوان‌مثال نیم بوت دخترانه جدید افزون بر کاربردهای معمول آن در فصل‌های سرما، در اکثر مکان‌ها و موقعیت‌ها نیز قابل‌استفاده است. یکی از دلایل آن هم نحوه طراحی و اندازه ساق آن است که به نسبت پوتین یا بوت‌های دیگر کوتاه‌تر است. به همین دلیل است که در بیشتر موارد بسیاری از نوجوانان آن را با لباس‌های مدنظر خود در هر زمانی می‌توانند استفاده کنند.

بوت‌های زنانه و یا پوتین‌ دخترانه اسپرت نیز کاربردهای زیادی دارند که البته به دلیل جنس داخلی گرم و نحوه طراحی آن که دارای ساق‌های بلندتری هستند، در فصل‌های سرد و بارشی بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند. بااین‌حال مطابق سلیقه و باتوجه‌به جنسی که دارند، می‌توانند در مابقی فصل‌های سال هم استفاده شوند.

 

کفش بوت زنانه و کاربردهای آن

 

 

 

کفش نیم بوت دخترانه

 

همان‌طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، نیم بوت دخترانه فقط مختص روزهای بارانی و زمستانی نیست. این مدل کفش‌ها به دلیل طراحی که دارند، قابلیت ست شدن با انواع استایل‌ها را دارند. به همین دلیل در دسته‌بندی‌های انواع آن‌ها، نیم بوت اسپرت دخترانه، نیم بوت پاشنه‌دار و ... دیده می‌شود که مطابق با هر سلیقه و نیازی می‌توان از آن‌ها استفاده شود.

اگر دقت کرده باشید، یکی از آیتم‌های امروزه بیشتر دختران در مجالس و میهمانی‌ها، بیرون و هر جای دیگری، نیم بوت دخترانه مشکی و یا بوت دخترانه اسپرت است که با پوشیدن انواع مختلف در مدل‌های متنوع نه‌تنها به استایل خود جلوه به‌خصوصی می‌دهند؛ بلکه راحتی را برای خود نیز فراهم می‌کنند.

 

 

رنگ‌های جدید بوت و نیم بوت

 

یکی از عواملی که بر روی انتخاب کفش زنانه تأثیر می‌گذارد، رنگ آن‌ها است. امروزه بوت دخترانه حتی کفش‌های زنانه در طیف‌های رنگی بسیاری تولید و عرضه می‌شوند که هر سال اعلام رنگ ترند سال نیز در تولیدات این محصول تأثیرگذار خواهد بود.

 

 

 

رنگ مشکی

 

بوت زنانه مشکی یکی از پرطرف‌دارترین رنگ‌هایی است که در هر فروشگاهی به چشم می‌آید. آن هم به این دلیل است که رنگ مشکی در کنار محبوبیتی که دارد، از کاربردی‌ترین رنگ‌هایی است که برای هر موقعیتی می‌توان استفاده شود.

 

 

رنگ سفید

 

بوت سفید رنگ با اینکه زودتر از هر رنگ دیگری کثیف می‌شود و نیازمند مراقبت‌های زیادی است؛ اما به دلیل آنکه قابلیت هماهنگی با هر استایلی را برای هر شخصی دارد، یکی از گزینه‌ها برای انتخاب رنگ کفش زنانه است.

 

 

رنگ‌های شاد

 

تولید بوت دخترانه با رنگ‌های دیگری مانند زرد، قرمز، نارنجی، سبز و ... نیز طرف‌داران خاص خود را دارد. بااین‌حال این طیف رنگی به نسبت سایر رنگ‌های خنثی دیگر کم‌تر انتخاب می‌شود؛ زیرا هماهنگی میان لباس و استایل و ظاهری که ایجاد می‌کند را معمولاً سخت خواهد کرد.

 

 

رنگ سال

 

هر سال با اعلام رنگ ترند سال، بوت یا نیم بوت‌های زنانه‌ای در آن رنگ به‌خصوص تولید و در بازار عرضه می‌شوند که انتخاب خانم‌هایی می‌شود که همیشه از مد پیروی می‌کنند.

 

 

 

انواع نیم بوت یا بوت زنانه و دخترانه

 

شکل ظاهری که نیم بوت و بوت دخترانه بر اساس آن طراحی می‌شوند یکی از عواملی است که در هنگام انتخاب این محصولات مورد اهمیت واقع می‌شود. این در حالی است که تنوع در شکل پاشنه بوت، اندازه و ضخامت آن، شکل جلویی کفش و ... باعث شده است که هر فردی بتواند بر اساس سلیقه خود بهترین را انتخاب کند.

افزون بر آن برخی از افراد بر اساس موقعیت مکانی که می‌خواهند از بوت یا نیم بوت استفاده کنند نیز شکل ظاهری را در انتخاب آن تأثیر می‌دهند. به‌عنوان نمونه افرادی که به دنبال نیم بوت دخترانه شیک و رسمی هستند، انتخاب آن‌ها می‌تواند نیم بوت‌های نوک تیزی باشد که امروزه نیز یکی از ترندهای موجود در زمینه این محصول هستند.

 

انواع نیم بوت یا بوت زنانه و دخترانه

 

 

بوت بلند تا ران

 

بوت بلند که ساق آن روی ران پا قرار می‌گیرد، بلندترین نوع بوت شناخته می‌شود. این بوت‌ها معمولاٌ پاشنه بلند با پاشنه‌های باریک و میخی هستند که در فواصل سرد بسیار کاربرد دارند. نیم بوت‌های پاشنه میخی، برای آن دسته از زنانی که به دنبال نشان‌دادن ظاهر زنانگی خود با قدی بلند هستند، بسیار مناسب عمل کرده است. بسیاری از برندهای معروف جهان به دلیل ظاهر سبک، شیک و محبوبی که دارند، سعی بر طراحی این‌گونه از بوت‌های زنانه در میان محصولات خود داشته‌اند.

 

 

بوت بلند تا زانو

 

بوت‌های بلند با قد تا روی زانو از محبوب‌ترین بوت دخترانه است که بر اساس جنسی که دارند تقریباً می‌توان گفت برای هر موقعیتی در صورت همخوانی با لباس‌ها، کاربرد دارد. پاشنه بوت‌های بلند تا زانو می‌تواند میخی و یا پهن باشد.

خانم‌هایی که در حین راه‌رفتن نگران افتادن و یا عدم کنترل تعادل خود با نیم بوت‌ پاشنه‌دار هستند، می‌توانند با انتخاب بوت‌های زنانه بلند با پاشنه‌های پهن این امکان را برای خود فراهم کنند که با حفظ تعادل به دلیل تقسیم وزن بدن بر روی هر دوپا، قد خود را بلندتر و همچنین زیبایی ویژه‌ای را به استایل خود ببخشند.

 

 

نیم بوت یا بوت جلوباز

 

نیم بوت و بوت جلوباز انتخابی برای چهارفصل می‌تواند باشد. این نوع  نیم بوت‌ها را می‌توان در هر استایل و برای هر فصلی مخصوصاً روزهای خنک سال به کار برد. افزون بر آن انتخاب رنگ مشکی برای این نوع بوت زنانه بسیار به‌جا و مناسب است.

 

نیم بوت یا بوت جلوباز

 

 

 

نیم بوت چلسی

 

یکی از انواع نیم بوت دخترانه که در دسته راحت‌ترین نیم بوت‌ها قرار می‌گیرد، نیم بوت چلسی است. این مدل، بدون بند و دارای دو کش نرم بر روی ساق‌های آن است. به همین دلیل انعطاف‌پذیری خوبی را در هنگام حرکت ایجاد می‌کند. نیم بوت‌های چلسی اغلب تخت و یا پاشنه بسیار کوتاهی دارند.

 

 

نیم بوت پاشنه‌دار

 

در دنیای مد به این نیم بوت‌ها، بوتی نیز گفته می‌شود. در ست‌های بهاری و مخصوصاً ست‌های پاییزی، این نوع نیم بوت‌ها بسیار در استایل روزمره رسمی و معمولی دیده می‌شود. یکی از دلایل محبوبیت آن‌ها، تنوع در پاشنه‌های آن است. پاشنه‌های بلند و میخی و پاشنه‌های پهن و کوتاه‌ همگی در طراحی انواع بوتی‌ها به‌کار می‌رود.

 

 

بوت‌های جورابی

 

همان‌گونه که از نام ان‌ها پیداست، این مدل از بوت‌ها، دارای ساق‌های جورابی مانند از جنس کشی هستند که به راحتی پوشیده می‌شود. این نیم بوت یا بوت‌ها به دلیل طراحی زیبایی که دارند، می‌تواند در دسته نیم بوت اسپرت دخترانه قرار گیرند.

 

بوت‌های جورابی

 

 

 

نیم بوت‌ آکسفور

 

نیم بوت آکسفورد دارای بندهایی باریک به همراه طرح‌های سوراخ مانند بر روی کفش و یا گاهی طرح‌های چند لایه در دو رنگ تولید می‌شود. این مدل از نیم بوت‌ها در عین زیبایی، به دلیل پاشنه کوتاه و کفه محکمی که دارند بسیار مناسب روزهای پاییزی هستند.

 

 

بوت‌هایی با پاشنه چسبیده

 

بوت‌هایی با پاشنه جدا ممکن است در هنگام راه رفتن مشکلاتی را به وجود آورد. با این حال افراد زیادی هستند که به خاطر استایل خود دوست دارند بوت‌های پاشنه بلند بپوشند. یکی از مواردی که افراد در هنگام خرید بوت پاشنه‌دار برایشان اهمیت دارد، تحمل و همچنین راحتی وزن آنان با پوشیدن کفش است.

بوت دخترانه با پاشنه چسبیده به دلیل آنکه پاشنه‌های به نسبت پهنی دارند، می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که راه رفتن راه آسان‌تر سازد. افزون بر آن باعث می‌شود که افرادی که دارای اضافه‌وزن هستند نیز از پوشیدن نیم بوت یا بوت پاشنه‌دار محروم نباشند.

 

 

بوت لژدار یا چانکی

 

یکی از انواع بوت دخترانه که بیشتر برای استایل‌های اسپرت و به‌خصوصی استفاده می‌شود، بوت‌هایی با پاشنه‌های ضخیم و دندانه‌دار و به‌صورت سراسری در کف کفش هستند. این بوت‌ها می‌توانند به‌‌صورت کاملاً پلاستیکی و یا ساق‌هایی جورابی داشته باشند.

 

 

بوت رزمی

 

شاید بتوان گفت که این بوت‌‌ها را به دلیل آنکه مشابه با پوتین‌های سربازان جنگی هستند، این‌گونه می‌نامند. ساق بلند و بند‌هایی که تا بالای ساق کفش ادامه پیدا می‌کند این ظاهر را به آن‌ها بخشیده است. این پوتین دخترانه اسپرت از دوام بالایی برخوردار است و به دلیل راحتی زیادی که به وجود می‌آورد، قابلیت ترکیب با هر استایلی را خواهد داشت.

 

بوت رزمی

 

 

 

 

خرید اینترنتی نیم بوت دخترانه

 

یکی از مشکلات سفارش کفش زنانه از طریق اینترنت آن است که قبل از خرید نمی‌توان از خوب بودن آن در هنگام پوشیدن اطمینان داشت. به این معنا که این کفش‌ها می‌توانند برای هر شخصی به‌صورت متفاوتی جلوه خود را نشان دهند.

به همین دلیل ضروری است که قبل از آنکه فقط به‌ظاهر یک نیم بوت توجه شود، عوامل دیگر در انتخاب یک نیم بوت زنانه متناسب با شرایط جسمانی نیز در نظر گرفته شود.

اگر دقت کرده باشید پوشیدن کفش پاشنه‌ بلند زنانه می‌تواند استایل افرادی که ساق پای لاغرتری دارند را همانند مدل‌های تلویزیونی نشان دهد و یا برعکس ساق پاهای درشت را پهن‌تر نشان دهد. به همین منظور برای اینکه نیم بوتی که خریداری می‌شود در پا، ظاهری متناسب داشته باشد، حتماً باید اندازه ساق و مچ پا در نظر گرفته شود.

افرادی که دارند، برای هر چه‌بهتر نشان‌دادن پای خود در هنگام پوشیدن نیم بوت بهتر است، نیم بوت‌های زنانه‌ای که لژ دار هستند را انتخاب کنند. به همین ترتیب ساق و مچ پاهای لاغر را لاغرتر نشان می‌دهند، اما ساق پاهای درشت را بلندتر می‌کنند که باعث می‌شود ساق پا لاغرتر به نظر برسد.

انتخاب نیم بوت یا بوت تنها به این یک مورد ختم نمی‌شود؛ بلکه در ادامه باتوجه‌به تفاوت در شکل ظاهری بدن زنان، توضیح داده شده است که برای هرچه راحت‌تر کردن فرایند انتخاب و خرید چه نوع نیم بوت یا بوتی باید چگونه عمل کرد.

 

 

 

انتخاب نیم بوت و بوت بر اساس شکل بدن

 

یکی از دلایلی که باعث می‌شود که بتوان خرید بوت دخترانه را به‌صورت مطمئن‌تری انجام داد، آگاهی از تناسب شکل بدن با مدل نیم بوت یا بوت است. به این معنا که افراد برای هرچه بهتر نشان‌دادن کل بدن خود با استفاده از آیتم‌های لباس به‌خصوص کفش زنانه‌ای که انتخاب می‌کنند، می‌توانند این تعادل را ایجاد کنند. به همین منظور در ادامه چگونگی ایجاد تعادل ظاهر بدن با استفاده از بوت یا نیم بوت انتخابی برای هر فردی توضیح داده شده است.

 

انتخاب نیم بوت و بوت بر اساس شکل بدن

 

 

 

شکل بدن مثلثی

 

خانم‌هایی که بالاتنه و شانه‌های پهن و همچنین پایین‌تنه باریکی به حالت مثلث شکلی دارند می‌توانند با انتخاب کفش بوت زنانه‌ که بر روی آن طرح‌های مختلف و شلوغی داشته باشد، ساق پاهای لاغرشان را پرتر نشان دهند.

این در حالی است که رنگ کفش بوت دخترانه نیز در این موضوع می‌تواند تأثیر خود را به‌گونه‌ای کارآمد بر روی ظاهر کفش قرار دهد. برای این دسته از خانم‌ها با این شکل بدن، بهتر است رنگ‌های روشن به‌عنوان رنگ اصلی کفش موردنظر انتخاب شود.

 

 

شکل بدن مستطیلی

 

دخترانی که دارای کمرهای پهن و صافی هستند، بهتر است در خرید اینترنتی بوت دخترانه به دنبال مدلی باشند که جزئیات زیادی داشته باشند یا طرح‌ها و موارد اضافی‌تری در طراحی آن‌ها به‌کاررفته باشد.

همچنین خانم‌هایی که بالاتنه گرد و پهنی دارند هم می‌توانند با انتخاب بوتی که موارد اضافی زیادی در طرح خود دارند، پایین‌تنه خود را پرتر نشان دهند. علاوه بر آن بوت‌هایی که رنگ روشن‌تری مانند: کرم و سفید دارند نیز می‌توانند به شکلی متناسب، تعادل را در ظاهر این دسته از خانم‌ها اعمال کنند.

 

شکل بدن مستطیلی

 

 

 

شکل بدن گلابی

 

افرادی که پایین‌تنه بزرگ‌تری نسبت به بالاتنه دارند، بهتر است کفش پاشنه‌دار زنانه با پاشنه‌های مبلی را انتخاب کنند تا تمرکز از روی پایین‌تنه برداشته شود و آن قسمت از بدن، بلندتر و لاغرتر به نظر برسد.

در کنار آن، رنگ بوت دخترانه مشکی نیز می‌تواند خواسته این دسته از افراد را برای نشان‌دادن ظاهر موردنظرشان برآورده سازد. بدین ترتیب در شکل بدن این افراد تعادل مناسبی ایجاد می‌شود که یکی از عوامل آن، تناسب ظاهر و رنگ و شکل بوت یا نیم بوتی است که انتخاب می‌شود.

 

 

 

جنس نیم بوت و بوت، عاملی برای انتخاب کردن و یا نکردن آن

 

در کنار شکل ظاهری، رنگ و عواملی که در بخش‌های قبلی به آن اشاره شد، جنس بوت و نیم بوت یکی از عواملی است که در طول عمر آن‌ها و همچنین زیبایی ظاهری که دارد نقش دارد. این در حالی است که با خرید بوت یا نیم بوت با هر جنسی، مشتری انتظار دارد که ارزش متناسبی را باتوجه‌به قیمت کفش زنانه پرداخت کند.

همان‌طور که بیان شد، به دلیل امکان استفاده از نیم بوت و بوت دخترانه در مابقی فصل‌های سال، این نوع محصولات در جنس‌های متنوعی تولید می‌شوند. به این صورت می‌توان از نیم بوت در فصل‌های گرما بدون ایجاد گرمای و اذیتی استفاده کرد.

 

جنس نیم بوت و بوت، عاملی برای انتخاب کردن و یا نکردن آن

 

 

انواع مختلف جنس بوت و نیم بوت

 

کفش‌های زنانه‌ای که در جنس‌های متفاوت تولید می‌شوند، در شیک بودن و زیبایی آن‌ها تأثیرگذار خواهند بود. به همین دلیل می‌توان این فاکتور را به کاربرد آن‌ها نیز ربط داد.

به طور معمول جنس کفش بوت‌ زنانه از چرم طبیعی، پلاستیک، چرم مصنوعی و یا در برخی موارد از الیاف طبیعی است. این در حالی است که بوت‌هایی با جنس، مخملی، جیر، جین و نایلون نیز در برخی مواقع تولید و ساخته می‌شود. جنس مواد سازنده کفش‌های زنانه باید به‌گونه‌ای باشد که متناسب با ساختار آن، اندازه پاشنه و موارد دیگری باشد تا در عین کاربردی بودن، زیبایی و سبکی خود را نیز حفظ کند.

 

 

پلاستیک

 

بوت‌هایی که برای روزهای بارانی استفاده می‌شوند، بهتر است از جنس پلاستیک ضدآب باشند. به دلیل وجود آسترهایی که از خیس شدن کفش جلوگیری می‌کند، آب به داخل آن‌ها نفوذ نخواهد کرد. همچنین به دلیل وزن سبکی که دارند، راه رفتن در آن شرایط را برای فرد دشوار نخواهند کرد.

 

 

خز

 

بوت‌های خزدار به دلیل آنکه در ساختار آن‌ها از خز استفاده شده است، با پوشیدن آن‌ها گرمای مطلوبی ایجاد می‌شود.  این جنس، بیشتر در طراحی نیم بوت دخترانه دیده می‌شود که علاوه بر زیبایی در استایل، برای استفاده در روزهای سرد سال انتخاب می‌شوند.

 

خز

 

 

جین

 

بوت یا نیم بوت‌ اسپرت دخترانه‌ که در روزهای معمولی نیز استفاده می‌شوند، بیشتر از جنس جین هستند. این امر به آن دلیل است که به علت خنکی و سبکی که ایجاد می‌کنند، برای مصارف روزانه مناسب خواهد بود. همچنین طرح و رنگ جنس جین نیز برای این دسته از افراد با کاربردهای روزمره بسیار مناسب است.

 

جیر

 

درست است که استحکام و زیبایی جنس‌های غیرچرم همانند چرم طبیعی نخواهد بود؛ اما چرمی از نوع جیر به دلیل سبکی و دوام بالایی که دارد، برای استفاده طولانی مدت و روزانه بسیار محبوب واقع شده است. افزون بر آن چرم جیر قابلیت نگه داشتن باد سرد و رطوبت در فصل‌های زمستانی و سرد را دارد.

 

نبوک

 

این جنس همانند جیر است اما درجه کیفیت و دوام آن بالاتر از جیر است. افزون بر آن بوت‌هایی از جنس نبوک در درجه‌ای بسیار بالایی از ظرافت و شیک بودن قرار می‌گیرند. این در حالی است که این نوع جنس نیاز به مراقبت زیادی دارد؛ بنابراین در روزهای بارانی و گلی پوشیدن بوت‌های نبوک توصیه نمی‌شود.

 

نبوک

 

 

اشبالت

 

یکی از بهترین جنس‌هایی که به دلیل انعطاف‌پذیری بالایی که دارد در ساخت بوت و نیم بوت دخترانه استفاده می‌شود، اشبالت است. لطافت با ظاهری مخملی، استحکام مطلوب و همچنین قیمت مقرون‌به‌صرفه این جنس در نیم بوت و بوت‌ها، آن را قابل‌توجه بسیاری از خانم‌ها در انتخاب بوت یا نیم بوت ساخته است.

 

 

جنس چرم

 

نیم بوت چرم زنانه در میان تمام جنس‌ها یکی از بهترین و محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای خانم‌ها است؛ زیرا زیبایی جنس چرم با هر نوع مدل از بوت، همخوانی خواهد داشت. این در حالی است که جنس چرم طبیعی، ماندگاری و طول عمر زیادی را در برابر سرما و رطوبت و آب برای کفش زنانه ایجاد می‌کند.

انواع مدل‌ها مانند: پاشنه بلند، اسپرت، بندی، زیپی، نوک‌تیز و ... با به‌کارگیری چرم در انواع رنگ‌های مختلف وجود دارد. به همین دلیل این نوع جنس بوت یا نیم بوت باز هم می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی با سلیقه خاصی باشد.

بااین‌حال جدایی از اینکه جنس نیم بوت‌های دخترانه امروزی بیشتر از جنس‌هایی است که در ابتدای این بخش به آن اشاره شد؛ اما اگر برخی از مشتریان به دنبال بوت دخترانه جدید یا شیک باشند، امکان خرید نیم بوت چرم زنانه نیز وجود دارد که در عین زیبایی و استایل خاصی که فراهم می‌کند، ماندگاری قابل‌توجهی داشته باشد.

 

 

قیمت نیم بوت و بوت زنانه

 

از دیگر فاکتورهای خرید این محصولات که جایگاه ویژه‌ای در انتخاب آن‌ها دارد، قیمت بوت و نیم بوت است. عوامل زیادی بر رنج قیمت آن‌ها تأثیر می‌گذارد. یکی از عمده‌ترین این عوامل، جنس است. واضح است که از بین تمام جنس‌هایی که برای تولید بوت استفاده می‌شود، جنس چرم طبیعی به دلایل زیادی همچون ماندگاری و زیبایی از جنس‌های دیگر گران‌قیمت‌تر است.

بنابراین طبیعی است که برخی افراد خواهان صرف هزینه زیادی برای خرید بوت نباشند و یا به دلیل تنوع‌طلبی در خرید میلی برای خرید بوت‌هایی با قیمت بالایی نداشته باشند. به همین دلیل بوت‌ها و نیم بوت‌های میان‌رده متنوعی وجود دارد که به نسبت قیمتی که دارند، ماندگاری و کارکرد مناسبی را برای فرد مصرف‌کننده نیز ایجاد می‌کنند.

بااین‌وجود بسیاری از خانم‌ها باتوجه‌به عواملی که بیان شد، حاضر به صرف هر هزینه‌ای برای قیمت بوت چرم هستند. به همین دلیل این بوت و نیم بوت‌های زنانه چرمی هیچ‌گاه مشتریان خاص خود را از دست نمی‌دهند. همچنین هرروزه در انواع مختلف و رنگ‌های متنوعی تولید و عرضه می‌شوند تا بتوانند طیف وسیعی از سلایق زنان را پوشش دهند.

 

قیمت نیم بوت و بوت زنانه

 

 

قیمت بوت‌های تولیدی داخلی

 

چرمی که برای تولید نیم بوت و بوت دخترانه استفاده می‌شود نیز خود کیفیت‌های متفاوتی دارد که قیمت آن‌ها را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند. به‌عنوان نمونه بازه قیمت نیم بوت یا بوت چرمی با کیفیت متوسط و تولید داخل می‌تواند بازه قیمتی  از 700 هزار تا 3 میلیون تومان داشته باشد.

در کارخانه‌های تولیدی کفش زنانه در ایران از چرم‌هایی با درجه کیفیت متفاوتی استفاده می‌شود که چرم کامل و چرم نبوک به دلیل ویژگی‌ها و به‌خصوص ظاهری که دارند، بهترین گزینه برای استفاده در تولید و ساخت کفش‌های زنانه مانند نیم بوت و بوت، محسوب می‌شوند.

 

 

قیمت خارجی بوت‌های تولیدی

 

واضح است که هرچه کیفیت و استحکام چرم به‌کاررفته در تولید نیم بوت و بوت، بالاتر رود به طبع نیز قیمت آن افزایش می‌یابد. در تولید بوت‌هایی که از جنس خارجی چرم استفاده شود، بازه قیمتی تاحدودی متفاوت‌تر از تولیدات داخلی خواهد بود.

به‌عنوان‌مثال یکی از چرم‌های خارجی معروف که برای تولید بوت‌های زنانه نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد، چرم ایتالیایی است. این نوع چرم به دلیل زیبایی و استحکام فراتر از تصور، در مقایسه با بقیه چرم‌ها گران‌تر است. قیمت بوت‌هایی که با استفاده از آن نیز ساخته می‌شوند از یک میلیون تومان شروع می‌شود. این در حالی است که مشتریان شاهد بوت‌های تولیدی با چرم ایتالیایی اصل تا قیمت 10 میلیون تومان نیز خواهند بود.

 

قیمت خارجی بوت‌های تولیدی

 

 

شانی لند، مرکزی برای خرید انواع کفش زنانه

 

انواع نیم بوت دخترانه اسپرت، پوتین دخترانه زمستانی و بوت‌ چرم زنانه از عمده‌ترین محصولاتی هستند که در سایت خرید کفش زنانه شانی لند به‌صورت آنلاین برای مشتریان ارائه شده است. این در حالی است که علاوه بر این دسته از محصولات، کانال تلگرام کفش زنانه شانی لند انواع کفش کالج زنانه، کفش اسپرت دخترانه، کفش پاشنه‌ بلند مجلسی، کالج دخترانه، کفش اسپرت زنانه راحت و کفش پاشنه بلند دخترانه و همچنین قیمت کفش اسپرت زنانه، قیمت کفش کالج را نیز در میان محصولات خود قرار داده است.

ازآنجایی‌که هدف این فروشگاه اینترنتی جذب رضایت مشتری است؛ بنابراین سعی داشته است که مدل‌های کفش زنانه‌ای که در فروشگاه خود ارائه می‌دهد را محدود به موارد ذکر شده در بالا نسازد. به همین دلیل در سایت شانی لند روفرشی زنانه مجلسی، دمپایی روفرشی زنانه، دمپایی زنانه، صندل زنانه و همچنین دمپایی صندل زنانه را به‌منظور خرید صندل زنانه در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و جدید و همچنین برای هر نوع کاربردی که مشتریان در نظر دارند، ارائه شده است.

به همین دلیل مشتریان می‌توانند محصول مدنظر خود را مطابق با هر رنگ لباس و مدل لباسی که دارند با قیمت بسیار مناسبی به‌طوری‌که کارایی زیادی در طول زمان برای آن‌ها داشته باشد، پیدا کنند.

با مشاهده محصولات موجود در این سایت می‌توان متوجه شد که کفش زنانه قیمت مناسب در میان تمامی محصولات کفش زنانه این سایت دیده می‌شود. به‌طوری‌که زنان از هر قشری با هر خواسته و نیازی می‌توانند بوت، صندل، مجلسی، اسپرت و ... را با مناسب‌ترین قیمت کفش زنانه خریداری کنند.

 

شانی لند، مرکزی برای خرید انواع کفش زنانه

 

 

تجربه خریدی کامل با سایت فروشگاهی شانی لند

 

شانی لند این امکان را برای کاربران سایت خود فراهم آورده است که در صورت تصمیم به خرید هر نوع و مدل کفش زنانه‌ای که در بالا توضیح داده شد، بتوانند از دیگر محصولات مرتبط دیگری نیز که ممکن است به آن نیاز داشته باشند، بهره‌مند شوند.

کیف یکی از ملزوماتی است که بسیاری از افراد معمولاً در کنار خرید هر نوع کفشی، به دنبال متناسب‌ترین از نظر مدل و رنگ و ... با آن هستند. به‌عنوان‌مثال با انتخاب بوت چرم، کیف پول چرم، کیف پاسپورتی چرم، کیف مجلسی چرم، کیف دستی چرم زنانه، کیف دوشی چرم زنانه و ... می‌تواند یک استایل شیک را آماده سازد.

درصورتی‌که انتخاب کفش اسپورت باشد، انواع کوله‌پشتی زنانه، کوله‌پشتی دخترانه، کیف دوشی زنانه،  کوله‌پشتی کوهنوردی با مناسب‌ترین قیمت کوله‌پشتی در سایت خرید کیف زنانه شانی لند می‌تواند انتخاب‌های زیادی را ایجاد کند.

در بقیه موارد نیز در کانال کیف زنانه شانی لند می‌توان انواع کیف پاسپورتی زنانه، کیف دوشی دخترانه، کیف دستی ارزان، کیف پول زنانه مجلسی، کیف دستی زنانه، کیف مجلسی دخترانه، کیف پاسپورتی ارزان، انواع کیف زنانه جدید، کیف مجلسی زنانه و ... را باتوجه‌به مدل لباس پوشیدن و کاربردهای مختلف، پیدا نمود.

همچنین مشتریان می‌توانند از طریق رسانه اجتماعی اینستاگرام کیف زنانه تمام محصولات و مدل‌ها را با قیمت و دیگر خصوصیات آن‌ها مشاهده کنند.

شانی لند از طریق سایت خرید کیف زنانه و همچنین شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام کفش زنانه که به‌عنوان راه‌های ارتباطی برای خرید مشتریان در نظر گرفته است، این امکان را فراهم آورده است که مشتریان با هر مقدار بودجه‌ای که داشته باشند بتوانند مواردی همچون: تجربه خرید کیف پول زنانه ارزان و خرید کیف دوشی ارزان را باکیفیت قابل‌قبولی داشته باشند.

 

تجربه خریدی کامل با سایت فروشگاهی شانی لند

 

 

جمع‌بندی

موارد استفاده از نیم بوت یا بوت دخترانه همانند گذشته نیست و بسیاری از آنان در موقعیت‌های مختلفی مانند: مهمانی، بیرون رفتن، مدرسه، فصل‌های سرما و ... نیز از آن استفاده می‌کنند. به همین دلیل برای خریدی مطمئن و به‌صرفه بهتر است عواملی نظیر: جنس، قیمت، شکل بدن، نوع کاربرد و ... در نظر گرفته شود و باتوجه‌به آن‌ها، انواع نیم بوت یا بوت دخترانه انتخاب شود.

 

 

نمایش بیشتر