کفش

ست کردن کفش با کت شلوار زنانه – 10 نمونه ست زیبا + انتخاب بهترین مدل و رنگ

فهرست مطالب

انتخاب بهترین مدل و رنگ کفش برای هر رنگ کت و شلوار زنانه

از جمله پوشش‌هایی که در میان خانم‌ها بسیار محبوب و پرطرف‌دار، استفاده از کت و شلوار است. در این میان ست کردن کفش با کت شلوار زنانه و آگاهی داشتن نکاتی در این زمینه بسیار کاربردی است. ست کفش با کت شلوار مطمئناً سبب افزایش هر چه بیشتر جذابیت خانم‌ها شده و در نتیجه، باید به دقت و نکته سنجی بسیار دست به انتخاب زد؛ زیرا کوچک‌ترین اشتباه سبب از بین رفتن جذابیت تیپ خانم‌ها خواهد شد.

در زمان ست کردن کفش با کت شلوار زنانه باید فاکتور‌های همچون طرح، جنس و رنگ را در نظر بگیرید. در این مقاله در رابطه با ست کفش با کت شلوار و خرید کفش کت و شلوار اطلاعاتی را جمع‌آوری کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورت علاقه‌مندی به چنین موضوعاتی، تا انتها این مطلب با ما همراه باشید.

انتخاب بهترین مدل و رنگ کفش برای هر رنگ کت و شلوار زنانه

چگونگی ست کردن کفش و کت شلوار

نکته مهم در رابطه با ست کردن کفش با کت شلوار زنانه، پیچیده و در عین حال سخت بودن این امر است. از سوی دیگر، این تفکر و عقیده همواره را در گوشه‌ای از ذهن خود داشته باشید که؛ پوشیدن کت و شلوار سبب جذابیت شده ولی پوشیدن مدوام از این نوع لباس سبب یکنواختی پوشش خواهد شد. به همین دلیل وجود اکسسوری در این زمان بسیار است. در میان تمام اکسسوری‌های لازم، وجود کفش از اهمیت بیشتر در زمان ست کردن کفش با کت شلوار زنانه برخوردار است.

در صورت امکان مراجعه به سایت خرید کفش زنانه‌ شانی لند، می‌توانید یک جفت کفش کالج زنانه را در کنار کیف پاسپورتی زنانه و کیف زنانه انتخاب و خرید کنید. البته در کنار کت و شلوار پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه، می‌توان به جذابیت استایل شما کمک بسیار کند. انتخاب کفش پاشنه بلند، یکی از انواع کفش مناسب کت و شلوار زنانه طرح دار و رنگی است.

در رابطه با کت و شلوار‌های که رنگ آن‌ها خنثی مانند سفید یا گلبهی است، می‌توانید از یکی از انواع ست کفش با کت شلوار بهره ببرید. در میان انتخاب یک کفش لژدار نیز گزینه مناسبی برای ست کردن با کت شلوار خواهد بود. اما بهتر است رنگ آن نقره‌ای یا طلایی باشد.

چگونگی ست کردن کفش و کت شلوار

محصولات فروشگاه شانی لند

ست کردن کفش زنانه

کفش پاشنه بلند زنانه

صندل روفرشی مجلسی

نحوه انتخاب یک کت شلوار مناسب زنانه

در حالت کلی هر لباسی به ویژه کت و شلوار زنانه، باید بر طبق فرم بدن انتخاب شوند. زیرا هر کت شلواری مناسب با فرم بدن انسان طراحی و تولید شده‌اند؛ در صورت انتخاب اشتباه در زمان خرید و ست کردن کفش با کت شلوار زنانه، تیپ شما جذاب نخواهد بود. در نهایت، با در نظر گرفتن فاکتور‌های چون بلندی آستین، برش‌های قسمت کمر، عرض ‌شانه و بلندی شلوار یک انتخاب مناسب داشته باشید.

در صورت داشتن قد کوتاه، بهترین گزینه در زمان خرید کت شلوار انتخاب کت‌های با قد کوتاه‌تر است. این گونه کت دقیقاً بر روی قسمت کمر آن‌ها قرار خواهد گرفت. البته در بخش کمر کمی تنگ‌تر به نظر رسیده و استایل بهتری به آن‌ها هدیه خواهد داد. زمانی که علاقه‌مند هستید لاغر‌تر از آن چه هستید به نظر برسید؛ حتماً در اتخاب رنگ و ست رنگبندی کفش با کت شلوار دقت کنید. در این زمان بهترین گزینه برای شما، رنگ‌های تیره است.

اگر اندام شما اصطلاحاً مستطیلی است، بهترین گزینه دمپا بودن شلوار است. در صورت داشتن اندام سیبی شکل نیز، کت شلوار باید اندازه شما باشد. تنگی بیش از حد کت و شلوار در این زمان سبب از بین رفتن جذابیت لباس شما خواهد شد. با مراجعه به سایت خرید کیف زنانه‌ شانی لند می‌توانید کفش زنانه ارزان، دمپایی روفرشی دخترانه، بوت دخترانه، کفش اسپرت زنانه راحت را به همراه کوله پشتی کوهنوردی، کیف پول زنانه مجلسی، کیف دوشی زنانه و کیف دستی ارزان انتخاب کرده و از خرید خود لذت ببرید.

نحوه انتخاب یک کت شلوار مناسب زنانه

پیشنهاد : خرید کفش صندل زنانه، خرید کیف کمری زنانه، خرید کیف 3 تیکه زنانه و خرید ست کیف و کفش

رنگ‌بندی کت شلوار زنانه

از نکات مهم در زمان انتخاب یا خرید لباس، در نظر گرفتن موقعیت زمانی یا مکانی است. در نظر گرفتن این امر در رابطه با پوشیدن کت و شلوار زنانه نیز صدق خواهد کرد. در یک مهمانی دوستانه می‌توانید از انواع ست کفش با کت شلوار روشن بهره ببرید. با پوشیدن کت و شلوار روشن، در نگاه دیگران شیک پوش‌تر به نظر خواهید رسید. البته بهتر است در امر ست کردن کفش و کت شلوار زنانه نیز دقت بسیار کنید.

استفاده از کت و شلوار به رنگ مشکی یا سرمه‌ای، مناسب برای هر نوع مجلسی خواهد بود. رنگ سرمه‌ای در میان خانم به ویژه در زمان انتخاب کت شلوار بسیار کاربرد دارد. در این زمان با انتخاب یک شومیز رنگی و طرح دار، جذابیت دو چندانی به استایل خود بدهید. رنگ پرطرف دار دیگر در نزد خانم‌ها، طوسی است. بهترین کفش برای کت و شلوار زنانه به رنگ طوسی، ست کیف و کفش مشکی است.

رنگ‌بندی کت شلوار زنانه

قوانین ست کردن کفش با کت شلوار زنانه

قبل از این بخش در رابطه با چگونگی ست کردن کفش با کت شلوار زنانه سخن گفتیم، شاید این امر کمی برای شما گیج‌کننده به نظر برسد. در این بخش به بیان دو قانون بسیار مهم در زمان ست کفش با کت شلوار با قیمت مناسب خواهیم پرداخت. اگر بر طبق این دو قانون پیش روید، انتخاب برای شما آسان خواهد شد. دو قانون اصلی در ست کردن کفش با کت شلوار زنانه، عبارت است از:

قوانین ست کردن کفش با کت شلوار زنانه

انتخاب کفش مشکی

مطمئناً این جمله که لباس‌های رنگ مشکی امکان ست کردن با هر چیزی را دارند را شنیده‌اید. این سخن در رابطه با کت شلوار زنانه نیز صدق کرده و در صورت استفاده از یک کفش مشکی، می‌توانید آن را با هر رنگ کت و شلواری ست کنید. با انتخاب رنگ مشکی کفش برای کت و شلوار مشکی یا روشن یک استایل فوق‌العاده خواهید داشت.

انتخاب کفش مشکی

انتخاب رنگ کفش تیره‌تر از رنگ کت و شلوار

در زمان ست کردن کفش با کت شلوار زنانه، رنگ کفش را تیره‌تر از رنگ لباس خود در نظر بگیرید. به عبارت دیگر، بهترین کفش برای کت و شلوار شما انتخاب رنگ تیره آن نسبت به لباش شما بوده و با این انتخاب در مجلس یا مهمانی به مانند یک الماس بدرخشید.

با توجه به قانون انتخاب آزاد در زمان پوشش در دنیای مد و فشن، هر نوع کفش را می‌توان با کت و شلوار پوشید. با این وجود در زمان انتخاب کفش و ست کردن آن با کت و شلوار ممنوعه‌های نیز مطرح است. به طور مثال کفش‌های اسپرت زنانه مانند بوت دخترانه را با کت تک، می‌توان خیلی راحت ست کرد. یکی دیگر از موارد مهم در زمان ست کردن کفش با کت شلوار زنانه، هماهنگی و هارمونی میان مدل کفش با کت شلوار است. با قرار گرفتن در برابر آیینه متوجه مناسب بودن یا نبودن کفش با لباس خود خواهید شد.

انتخاب رنگ کفش تیره‌تر از رنگ کت و شلوار

“در مورد قیمت سینک اخوان بیشتر بخوانید”

چگونگی انتخاب رنگ‌بندی کفش با کت شلوار

پوشیدن کت شلوار یک استایل رسمی و شیکی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اما نکته بسیار مهم انتخاب کفش در زمان پوشیدن کت شلوار است. هنگام ست کردن کفش با کت شلوار زنانه، کفش مناسب انتخاب نشود، تمام زحمت شما در رابطه با انتخاب و خرید لباس از بین خواهد رفت. در زمان خرید کفش کت و شلوار رعایت نکاتی لازم بوده و از اصلی‌ترین این نکات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

چگونگی انتخاب رنگ‌بندی کفش با کت شلوار

کت و شلوار سرمه‌ای

کت و شلوار سرمه‌ای را با کفش قهوه‌ای ست کنید. سرمه‌ای رنگ سرد و قهوه‌ای رنگ گرم است. ترکیب این دو با هم یک تنوع به استایل شما خواهد داد. از دیگر مدل‌های ست کفش با کت شلوار سرمه‌ای، انتخاب رنگ شرابی است. این انتخاب دو حس مدرن بودن و کلاسیک بودن را به مخاطب القا خواهد کرد.

کت و شلوار سرمه‌ای

کت و شلوار خاکستری تیره

بهترین گزینه جهت ست کردن کفش با کت شلوار زنانه خاکستری تیره، کفش مشکی است. این ترکیب در عین ساده بودن، مناسب برای مراسم‌های رسمی خواهد بود. کفش به رنگ شرابی نیز برای این مدل کت شلوار انتخابی خوبی خواهد بود.

کت و شلوار خاکستری تیره

کت و شلوار مشکی

بهترین انتخاب جهت ست کردن کفش با کت شلوار زنانه مشکی، کفشی به رنگ مشکی است. در این زمان می‌توانید از یک شومیز رنگ روشن در زیر کت شلوار انتخاب کرده و بپوشید.

کت و شلوار مشکی

کت و شلوار خاکستری روشن

بهترین گزینه برای ست کردن کفش با کت شلوار زنانه خاکستری روشن، کفش قهوه‌ای روشن خواهد بود.

کت و شلوار خاکستری روشن

کت و شلوار آبی

جهت ست کردن کفش با کت شلوار زنانه رنگ آبی، می‌توانید از کفش‌های به رنگ آبی روشن، قهوه‌ای، مشکی و قهوه‌ای روشن استفاده کرده و یک استایل فوق‌العاده برای خود ایجاد کنید.

کت و شلوار آبی

انواع کفش مناسب برای کت‌ شلوار زنانه

با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم؟ کت‌شلوار زنانه جزو مهم‌ترین لباس‌های رسمی برای خانم‌ها که این روزها در مورد آن بیشتر صحبت شده است.

سؤالی که برای اغلب بانوان پیش‌آمده این است که کفش مناسب کت‌شلوار زنانه چه نوع کفشی است تا با پوشیدن آن ظاهری شیک داشته باشیم؟ با مطالعه مطلب زیر می‌توانید به جواب سؤال ست کردن کفش با کت شلوار زنانه چگونه است؟ برسید.

کفش پاشنه‌بلند کلاسیک

مناسب‌ترین کفش برای کت و شلوار مشکی زنانه چه نوع کفشی است؟ اولین مورد از کفش‌های مناسب با کت‌شلوار زنانه، مدل کفش پاشنه‌بلند کلاسیک بوده که انتخابی عالی و مناسب و همچنین مکمل هر مدل کت‌شلوار زنانه‌ای است.

شما می‌توانید رنگ‌هایی مانند مشکی، سرمه و کرم را برای این کفش‌ها انتخاب کرده تا بتوانید آن‌ها را با هر رنگ کت‌وشلواری بپوشید.

کفش آکسفورد زنانه

یکی از مهم‌ترین کفش‌ها برای تناسب داشتن با کت‌شلوار زنانه، نوع آکسفورد بوده که ظاهر رسمی‌تری به کت‌وشلوار می‌دهد. این کفش‌ها دارای بند و همچنین پاشنه‌کوتاهی بوده که بسیار زیبا و منحصربه‌فرد هم هستند.

کفش لوفر زنانه

و مورد مهم دیگر از کفش‌های زنانه، مدل لوفر است. این نوع کفش‌ها یکی از بهترین گزینه‌های شیک و خاص برای ست کردن کفش با کت شلوار زنانه است. برای تناسب داشتن کفش لوفر با کت‌شلوار می‌توانید نوع چرم جیر را انتخاب کنید؛ چراکه این چرم ظاهر مدرن‌تری به استایل شما می‌دهد.

کفش‌های نوک‌تیز زنانه

و آخرین گزینه کفش برای کت و شلوار دخترانه، کفش‌های نوک‌تیز است. اگر مدل کت‌شلوار زنانه کمی گشاد و بلند باشد، کفش‌های نوک‌تیز چه پاشنه‌دار و چه بی پاشنه هم می‌تواند انتخاب خوبی برای ظاهر رسمی در نظر گرفته شود.

نکات مهم در ست کردن کفش با کت شلوار زنانه

هنگام انتخاب و ست کردن کفش با کت شلوار زنانه یک‌سری فاکتور مهم وجود دارند که با رعایت‌کردن آن‌ها می‌توانیم ظاهر مناسب و آراسته‌ای داشته باشیم.

با درنظرداشتن این نکات مهم و اطلاع داشتن درباره کفش‌های ذکر شده در بخش بالا می‌توانید ستی عالی از کت‌وشلوار برای خود داشته باشید. برخی از این فاکتورها شامل موارد زیر هستند.

موقعیت

در انتخاب کفش با کت‌وشلوار زنانه قبل از هر چیز باید به نوع رویداد توجه کنید. مثلاً اینکه آیا شما برای یک مراسمی، مهمانی، رویداد رسمی یا روز کاری می‌روید؟ برای هر کدام از این موارد نوع کفش مختلفی دارید.

سبک کت‌وشلوار

نکته دیگر درباره ست کردن کفش با کت شلوار زنانه این است که نوع کت‌وشلواری که انتخاب کنید، می‌تواند تأثیر بسیار زیادی داشته باشد. به طور مثال کت‌شلوار رسمی با کفش‌های کلاسیک یا کت‌وشلوار جین با کفش‌های کژوال تر ست می‌شوند؛ پس باید در این زمینه خیلی دقت خود را بالا ببرید.

رنگ کت‌شلوار

اهمیت‌دادن به رنگ کت‌شلوار و کفش نیز امری بسیار ویژه و مهم است. اگر کت‌وشلوار شما رنگی یا الگودار باشد، باید کفش‌های ساده یا با رنگ مشابه انتخاب کنید. همچنین اگر کت‌وشلوار شما ساده است، می‌توانید از کفش‌های با رنگ جذاب یا الگودار استفاده کنید.

موقعیت فصلی

از موارد بسیار حیاتی مربوط به ست کردن کفش با کت شلوار زنانه توجه به موقعیت فصلی است. در فصل زمستان باید کفش‌های گرم و ضد آب را انتخاب کنید.

در فصل بهار و تابستان کفش‌های بسیار سبک و بازکن و در فصل پاییز کفش‌هایی که با هوای ملایم و نیمه سرد تناسب داشته باشند؛ مانند بوت‌ها یا نیم‌بوت‌های موردعلاقه شما.

پارچه کت شلوار زنانه

نحوه انتخاب کت بر اساس فرم بدن

جهت ست کردن کفش با کت شلوار زنانه ابتدا باید مدل کت خود را انتخاب کنید؛ زیرا در نظر گرفتن فرم و سایز بدن می‌تواند به انتخاب درست شما جهت ست کردن بهتر آن کمک کند. در زیر به بررسی انواع کت مناسب با آناتومی بدن افراد مختلف می‌پردازیم.

کت مناسب افراد قد بلند

کت زنانه نیم کت یا کوتاه گزینه مناسبی برای افراد قد بلند نیست. زنان قد بلند به خاطر داشتن پایین تنه بلند، بهتر است که از کت با قد بلندتر استفاده کنند؛ علاوه بر این کت‌های با دکمه زیاد یا رنگ‌های متنوع، قد این افراد را متناسب نشان می‌دهد.

کت زنانه مناسب افراد قد کوتاه

زنان کوتاه قد باید قبل از ست کردن کفش با کت شلوار زنانه خود مدل کت خود را انتخاب کنند. کت‌های کوتاه و ژیله‌ها بهترین گزینه برای بانوان کوتاه قد هستند؛ همچنین کت با حداکثر یک دکمه یا بدون دکمه، قد این زنان را متناسب نشان می‌دهد. کت شلوار مونوکروم نیز بدن زنان کوتاه قد را لاغر و کشیده‌تر نشان می‌دهد.

کت زنانه مناسب افراد توپر

کت زنانه با پارچه‌ نرم، لطیف و پرزدار گزینه مناسبی برای زنان توپر است. کت با دو ردیف دکمه برای زنان توپر مناسب نیست. کت بدون دکمه و کت یقه انگلیسی که اولین دکمه آن روی کمر قرار دارد، بهترین انتخاب برای افراد توپر است؛ زیرا باعث لاغر دیده شدن و کشیدگی اندام آن‌ها می‌شود.

کت زنانه مناسب افراد لاغر

زنان لاغر نیز قبل از ست کردن کفش با کت شلوار زنانه خود باید مدل کت خود را انتخاب کنند. کت‌های رنگی با یقه‌های پهن و برگردان و دو ردیف دکمه، بهترین گزینه برای زنان لاغر است؛ علاوه بر این استفاده از کت اپل‌دار نیز باعث زیباتر دیده شدن اندام این افراد می‌شود.

کت زنانه مناسب اندام ساعت شنی

زنانی که اندام ساعت شنی دارند، دارای عرض یکسانی در دور باسن خود و قسمت شانه هستند. این افراد به دلیل انحنای کمر خوبی که دارند، استفاده از کت با کمربند گزینه خوبی برای آن‌هاست؛ زیرا باعث حفظ زیبایی اندام آن‌ها می‌شود.

کت زنانه مناسب پایین تنه توپر

زنان پایین تنه توپر یا اندام گلابی شکل، قبل از ست کردن کفش با کت شلوار زنانه خود باید لباسی را بخرند که تمرکز روی بالا تنه داشته باشد. کت‌های با یقه انگلیسی بهترین گزینه برای این افراد است.

کمربند تعادل خوبی را بین پایین و بالا تنه ایجاد می‌کند. این افراد نباید از کت با جیب‌های پاکتی و بزرگ استفاده کنند؛ زیرا باسن را حجیم‌تر نشان می‌دهد.

کت زنانه مناسب بالا تنه توپر

زنان بالا تنه توپر به دلیل این که دارای دور شانه و سینه بزرگتر از دور باسن خود هستند، باید از کت با یقه نازک و کشیده استفاده کنند. کت‌ با جیب درشت نیز گزینه مناسبی برای این افراد است.

کت زنانه مناسب اندام سیبی شکل

زنان با فرم بدن سیبی شکل به دلیل حجم بیشتر در قسمت میانه اندام خود باید قبل از ست کردن کفش با کت شلوار زنانه خود، از کت‌های با پارچه لخت و نازک استفاده کنند. این افراد بهتر است کتی بپوشند که روی باسن آن‌ها را بپوشاند.

کت زنانه مناسب اندام مستطیل شکل

زنان با بدن مستطیل شکل به دلیل این که انحنای کمر مشخصی ندارند، باید از کتی استفاده کنند که قسمت کمر لباس جذب و دارای سیلوئت ساعت شنی باشد. این افراد بهتر است که از کمربند روی لباس خود استفاده کنند.

معمولاً خانم‌ها از کت و شلوار در مراسم‌های رسمی استفاده خواهند کرد. در نهایت، با توجه به نوع استفاده خانم‌ها، بهتر است پارچه آن از جنس پارچه‌های شق و رق باشد. این نوع پارچه‌ها در تن از یک ‌ایستایی خوبی برخوردار بوده و بهترین گزینه، پارچه کرپ است. نوع رنگ و طرح پارچه کاملاً برطبق نظر خانم‌ها انتخاب خواهد شد. در زمان انتخاب کفش نیز باید نکته سنج بود.

البته طراحان لباس گاهی در زمان طراحی و تولید کت شلوار زنانه، از ترکیب پارچه کرپ و دیگر پارچه‌ها در زمان دوخت استفاده خواهند کرد. در صورتی که تمایل به دوختن کت و شلوار دارید، حتماً پارچه انتخابی شما دو فاکتور محکم بودن و‌ایستایی لازم را بر روی تن شما داشته باشد.

پارچه کت شلوار زنانه

جمع‌بندی

برای بسیاری از خانم‌ها شیک پوش بودن و استایل خاص و ویژه، بسیار مهم بوده و به همین دلیل یکی از انتخاب‌های آنان استفاده از کت و شلوار است. البته کت شلوار بیشتر به خانم‌های که قد کشیده و اندام لاغری دارند، ظاهر زیبا‌تری خواهد بخشید. این عزیزان در زمان ست کردن کفش با کت شلوار زنانه باید کفش‌های پاشنه بلند انتخاب کنند تا پا‌های آنان کشیده‌تر نشان داده شود.

کت و شلوار همیشه مد بوده و با خیال راحت می‌توانید در هر نوع دورهمی و مراسمی استفاده کنید. به همین دلیل بهتر است چند نوع کت شلوار در کمد لباس شما باشد. البته برای هر کدام از کت شلوار‌های خود یک کفش به خصوص انتخاب کنید تا در زمان نیاز بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

سایر مقالات:

راهنمای خرید ست کیف و کفش زنانه – معرفی 20 مدل ست کیف و کفش
راهنمای خرید بوت زنانه – بهترین بوت های زنانه 2023
جذاب‌ترین کفش کالج زنانه در سایت شانی لند – معرفی 20 مدل جذاب کالج زنانه

آریان توکلی

مجموعه شارینو متشکل از تیم 25 نفره (گرافیک، تولید محتوای متنی، برنامه نویسی و سئو ) با سرپرستی مهندس آریان توکلی با سابقه 10+سال در حوزه طراحی سایت .و سئو مشغول به فعالیت میباشد.لطفا از وبسایت و پیج اینستاگرام ما دیدن فرماید

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا