کفش

10 ویژگی کفش تخت زنانه و دخترانه + معرفی 5 مدل

10 ویژگی کفش تخت زنانه که هنگام خرید باید به آن توجه داشت

مطمئناً یکی از گزینه‌های شما در زمان خرید کفش، کفش‌های تخت یا بدون پاشنه است. بدون تردید انواع ویژگی های کفش تخت هنگام انتخاب، بسیار تأثیر‌گذار بوده و در نتیجه این مدل از کفش‌های زنانه را تبدیل به محبوب‌ترین کرده است. البته این مدل از انواع کفش زنانه، محدودیت سنی نمی‌شناسد.

بنابراین شما در هر سنی که باشید، می‌توانید از بین طرح‌ها و رنگ‌های مختلف آن زیبا‌ترین را انتخاب کنید. طی این مقاله به بیان مطالبی در رابطه با ویژگی کفش تخت و نکات استفاده از کفش تخت زنانه، پرداخته شده است. ‌امیدواریم این مطالب در زمان انتخاب کفش کالج زنانه و بدون پاشنه، کمک‌کننده باشند.

10 ویژگی کفش تخت زنانه که هنگام خرید باید به آن توجه داشت

 

 

ویژگی‌های کفش تخت زنانه

بدون تردید انواع ویژگی‌های کفش تخت زنانه، نقش تأثیر‌گذاری در زمان انتخاب بر عهده دارند. در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با ویژگی‌های کفش تخت زنانه، پرداخته شده است.

محصولات فروشگاه شانی لند

انواع کالج زنانه

کالج طبی

کالج یراق دار

پاشنه

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کفش تخت دخترانه و زنانه، ارتفاع کم پاشنه آن است. مطمئناً پس از انتخاب و پوشیدن این محصولات، حس راحتی کمترین هدیه است که این ویژگی کفش تخت برای شما، به ارمغان می‌آورد. البته از این مدل کفش علاوه بر فعالیت‌های روزانه، در مجالس و مهمانی‌های نیز می‌توانید بپوشید.

انعطاف‌پذیری

یکی از مهم‌ترین ویژگی کفش تخت، قابلیت انعطاف‌پذیری آن است. انتخاب کفش‌های با وجود این ویژگی، شما از هر گونه درد و ناراحتی در پا‌ها دور می‌کند.

لایه میانی ضد شوک

در زمان خرید محصولاتی با ارتفاع پاشنه کم، حتماً به وجود این شاخصه در ویژگی‌های کفش‌ تخت دخترانه یعنی وجود لایه‌های ضد شوک در آن توجه کنید. زیرا در صورت وجود این ویژگی کفش تخت، از پا‌های شما در برابر شوک‌های که هنگام راه رفتن وارد می‌شود؛ محافظت می‌کند.

لایه میانی ضد شوک

 

 

تنفس‌پذیری رویه

بدوم تردید از مهم‌ترین ویژگی‌های کفش چرم و تخت، تنفس‌پذیری رویه آن است. پا‌ها در زمان راه رفتن، تعریق کرده و همین امر، باعث ایجاد بود بد در کفش یا پا‌ها می‌شود.

بنابراین با انتخاب کفش تخت چرمی که رویه آن قابلیت تنفس‌پذیری دارد، از ایجاد بوی بد در پا و کفش شما جلوگیری خواهد شد. زیرا منافذ رویه کفش، امکان عبور جریان هوا را می‌دهند.

کفی طبی

از مهم‌ترین ویژگی‌های کفش تخت راحت، بهره‌مندی از بالشتک‌های نرم و کفی طبی است. در صورت انتخاب این محصولات با توجه به ویژگی کفش تخت، از پا‌های شما در برابر ضربه‌های که هنگام پیاده روی یا راه رفتن محافظت می‌کند.

در صورت انتخاب محصولی بدون توجه به مهم‌ترین ویژگی‌های کفش تخت راحت یعنی کفی طبی، مطمئناً پس از مدت زمان اندکی به پا‌های شما آسیب وارد می‌شود. همچنین در زمان راه رفتن یا پیاده روی با آن کفش، خیلی زود خسته می‌شوید.

آستر نرم

آستر نرم به عنوان یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کفش تخت مجلسی، شناخته می‌شود؛ بنابراین در زمان خرید، به وجود این ویژگی کفش تخت توجه کنید تا هنگام استفاده آن در مهمانی یا عروسی، حس خستگی نکنید.

جنس و متریال

مطمئناً در صورت انتخاب کفش تخت تولید شده از بهترین متریال، می‌توانید از آن برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. برند‌های تولید‌کننده در زمان طراحی و تولید کفش‌های تخت، از بهترین متریال یعنی چرم طبیعی استفاده خواهند کرد؛ بنابراین در زمان انتخاب به وجود این ویژگی کفش تخت، بسیار دقت کنید.

جنس و متریال

 

 

زیره کفش

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کفش کالج زنانه، زیره آن است. این بخش کفش انتخابی شما، باید دارای ویژگی‌های مانند کیفیت و نرمی برخوردار باشد. بدون تردید با وجود تمام ویژگی‌های کفش کالج تخت و نرمی در قسمت زیره، راه رفتن با آن برای شما بسیار راحت خواهد بود.

مطمئناً کیفیت عالی متریال، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کفش چرم تخت زنانه به شمار می‌رود.

وزن سبک

در راهنمای کفش‌های تخت، توجه به وزن بسیار حائز اهمیت شمرده شده است. همچنین وزن سبک این محصولات را به عنوان یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کفش کالج زنانه، به حساب آورده‌اند که امکان انجام فعالیت‌های طولانی مدت را به شما می‌بخشد.

شیار‌های زیره

هنگام انتخاب حتماً به وجود این ویژگی کفش تخت، توجه بسیار داشته باشید تا از لیز خوردن شما در زمان راه رفتن، در‌امان بمانید. مطمئناً انتخاب کفش‌های تختی با زیره صاف، باعث ایجاد آسیب به پا و کمر شما می‌شود.

نکات استفاده از کفش تخت زنانه

در راهنمای کفش تخت زنانه، بیان شده است که برای اینکه این محصولات کارایی فوق‌العاده داشته باشند، باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. از اصلی‌ترین نکات استفاده از کفش‌های تخت دخترانه و زنانه، شامل لیست زیر هستند:

 • انتخاب کفش تختی یا رویه چرم، مناسب مجالس رسمی است.
 • در نکات استفاده از کفش تخت راحت، بیان شده است که پا باید در آن امکان حرکت آزادانه داشته باشد.
 • یکی از مهم‌ترین نکات استفاده از کفش تخت مجلسی، اشاره است که بهترین متریال این محصولات، انتخاب از جنس چرم است.
 • در زمان انتخاب کفش‌های تخت بند دار دخترانه جهت شرکت در مجالس رسمی، توصیه می‌شود که تعداد سوراخ‌های آن کفش، بیشتر از ۵ نباشد. در غیر این صورت، باز و بسته کردن برای شما سخت خواهد بود.
 • جهت استفاده از کفش‌های تخت در فعالیت‌های روزانه، به سراغ محصولاتی با رویه الیاف مصنوعی یا پارچه‌ای بروید.
 • هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی، حتماً یک کفش اسپرت زنانه راحت جدا انتخاب کنید.

نکات استفاده از کفش تخت زنانه

 

 

عوارض کفش‌های تخت

احتمالاً با شنیدن کلمه عوارض کفش، یاد کفش پاشنه بلند زنانه می‌افتید. زیرا بسیاری از افراد مانند شما، کفش‌های تخت را بدون عارضه می‌شناسد. در حالی که با وجود تمام نکات مثبت و ویژگی کفش تخت، این مدل از محصولات نیز عارضه‌های را می‌توانند برای پا به دنبال داشته باشند.

در ادامه به بیان توضیحات مختصر در رابطه با عوارض کفش‌های تخت، پرداخته شده است.

صاف شدن کف پا

پوشیدن طولانی مدت از کفش‌های تخت، باعث ایجاد فشار روی پاشنه و پنجه پا می‌شود. نتیجه این میزان فشار، صاف شدن کف پا‌ها را به دنبال دارد؛ بنابراین در صورت انتخاب بر اساس ویژگی کفش تخت، از آن‌ها برای مدت زمان کوتاه استفاده کنید تا شاهد این عارضه در پا‌های خود، نباشید.

پاره شدن تاندون‌ها

بیشتر کفش‌های تخت، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بدون بند یا حفاظ هستند. وجود این مسئله در کفش‌های تخت، باعث می‌شود که عضلات پا کشیده شوند. بدون تردید نتیجه این کشیدگی عضلات، پارگی‌ یا آسیب به تاندون‌ها است.

پاره شدن تاندون‌ها

 

 

فرو رفتن ناخن به گوشت پا

مطمئناً در زمان انتخاب کفش‌های تخت، متوجه می‌شوید که بیشتر طرح‌های این محصولات، عروسکی هستند. به عبارت دیگر پنجه کفش‌های تخت، باریک بوده و نتیجه پوشیدن طولانی مدت این کفش‌ها، وارد شدن فشار بر پاشنه یا پنجه پا است که باعث فرو رفتن ناخن به گوشت می‌شود.

ایجاد درد‌های مختلف در پا

در صورتی که شما در زمان خرید به وجود تک‌تک ویژگی کفش تخت در آن توجه کنید، اما استفاده طولانی مدت باعث درد در پا می‌شود. زیرا این مدل کفش‌ها، فشار بسیار زیادی بر پنجه یا پاشنه پا وارد می‌کنند که در طولانی مدت، درد‌ها آزار دهنده می‌شوند.

اصلی‌ترین دلایل محبوبیت کفش‌های تخت

امروزه کفش‌های تخت در بین مردم سراسر دنیا، بسیار محبوب است که البته این میزان استقبال، دلایل بی‌شماری دارد. از اصلی‌ترین این دلایل، می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • امروزه برند‌های تولید کنند کفش، این نوع از محصولات را در طرح‌های و رنگ‌های مختلف تولید می‌کنند. در نتیجه شما پیش از انتخاب، می‌توانید کفش تخت خود را هنگام انجام فعالیت‌های روزانه یا مهمانی استفاده کنید.
 • مطمئناً انتخاب بر اساس ویژگی کفش تخت، به شما کمک خواهد کرد در زمان راه رفتن، تعادل خود را به خوبی حفظ کنید.
 • یکی از مهم‌ترین ویژگی کفش تخت، انعطاف‌پذیری است که با وجود آن در کفش، پا‌های شما احساس راحتی دارند.
 • یکی از مهم‌ترین نتایج استفاده از کفش‌های تخت، زیبا‌تر یا بهتر راه رفتن شما است.
 • در صورتی که شما به هر دلیل مانند بارداری، دارای اضافه وزن هستید، انتخاب کفش‌های تخت، می‌تواند ‌ایده‌آل‌ترین گزینه برای شما باشد؛ زیرا راه رفتن با آن‌ها، برای شما راحت‌تر خواهد بود.

اصلی‌ترین دلایل محبوبیت کفش‌های تخت

 

 

برای خرید کفش و کیف به کجا مراجعه کنیم؟

یکی از معتبر‌ترین و مشهور‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی، ‌شانی لند است. بدون تردید با مراجعه به این سایت می‌توانید از بین انواع نیم بوت زنانه، کفش کالج زنانه، دمپایی روفرشی زنانه، دمپایی صندل زنانه یا ست کیف و کفش زنانه بهترین را انتخاب کنید.

همچنین در صورت نیاز امکان خرید انواع کیف زنانه مانند کوله پشتی کوهنوردی، کیف پاسپورتی زنانه، کیف دستی چرم، کیف دوشی زنانه، کیف مجلسی زنانه، کیف کمری زنانه و ست ۳ تکه زنانه در این فروشگاه اینترنتی دارید.

در صورت تمایل می‌توانید برای خرید کیف پول زنانه، به سایت خرید کفش زنانه ‌شانی لند مراجعه کنید. بدون شک خرید از این سایت، برای شما لذت بخش بوده و لحظات خوشی را در این فروشگاه اینترنتی، سپری می‌کنید.

برای خرید کفش و کیف به کجا مراجعه کنیم؟

 

 

سخن پایانی

در بین کفش‌ها خود در کمد، باید یک کفش تخت داشته باشید تا در زمان نیاز، بتوانید از آن استفاده کنید. البته در زمان خرید باید به وجود ویژگی کفش تخت در محصول انتخابی، توجه کنید تا هنگام استفاده از آن کفش، احساس خوبی را تجربه کنید.

یک نکته جالب در مورد کفش‌های تخت، عارضه‌های است که استفاده طولانی مدت از آن برای شما، به وجود می‌آید. مطمئناً یکی از آزار دهنده‌ترین این عارضه‌ها، فرو رفتن ناخن در گوشت پا است. احتمالاً برای ر‌ها شدن از درد در چنین موقعیتی، مراجعه به دکتر و کشیدن ناخن بهترین راهکار است.

 

سایت شانی لند دارای بهترین کفش های زنانه است، برای دیدن مدل ها کلیک کنید :

کفش بوت زنانه – کفش پاشنه بلند زنانه – کفش اسپرت زنانه – دمپایی زنانه – صندل زنانه – کالج دخترانه – ست کیف و کفش زنانه

سایت شانی لند دارای بهترین کیف های زنانه است، برای دیدن مدل ها کلیک کنید :

ست کیف زنانه – کیف مجلسی چرم – کوله پشتی زنانه – کیف دوشی زنانه – کیف کمری زنانه – کیف پاسپورتی زنانه – کیف دستی – کیف پول چرم

 

 

سایر مقالات:

آیا تشک طبی فنری خوب است ؟ معرفی 5 مدل تشک طبی فنری
15 ویژگی کفش ورزشی استاندارد- مشخصات + عکس | شانی لند
معرفی 5 مدل کفش مناسب کف پای صاف + عکس و مشخصات

آریان توکلی

مجموعه شارینو متشکل از تیم 25 نفره (گرافیک، تولید محتوای متنی، برنامه نویسی و سئو ) با سرپرستی مهندس آریان توکلی با سابقه 10+سال در حوزه طراحی سایت .و سئو مشغول به فعالیت میباشد.لطفا از وبسایت و پیج اینستاگرام ما دیدن فرماید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا