کفش

راهنمای خرید کفش کالج زنانه – معرفی 100 مدل کفش کالج زنانه

راهنمای انتخاب و خرید کفش کالج زنانه

وجود کفش کالج زنانه باکیفیت مانند کتانی یا کفش پاشنه دار زنانه، در جاکفشی خانم‌ها واجب و ضروری است.یکی از پرکاربردترین انواع کفش زنانه در بین خانم‌ها، کفش کالج است. یکی از نکات مهم براساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه، استفاده از جوراب کالج مجلسی است. این نوع جوراب‌ها کوتاه‌تر از حد معمول بوده و بخش کمی از ساق پا را پوشش خواهند داد.

استفاده از انواع مدل‌های کفش کالج زمستانه زنانه، در میان ایرانیان مانند سراسر دنیا از محبوبیت بسیار برخوردار است. طی این مقاله در رابطه با راهنمای خرید کفش کالج زنانه و مدل کفش کالج دخترانه مجلسی اطلاعاتی را جمع‌آوری کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد. جهت خرید بهتر و راحت‌تر مدل کفش کالج زنانه مجلسی یا دخترانه آن، تا انتها مطلب همراه ما باشید.

راهنمای انتخاب و خرید کفش کالج زنانه

منظور از کفش کالج

کفش کالج به آن دسته از کفش‌های گفته خواهد شد که؛ بدون پاشنه یا با پاشنه کوتاه هستند. همچنین خانم‌ها اگر زمان انتخاب بر طبق راهنمای خرید کفش کالج زنانه، عمل کنند؛ می‌توانند علاوه بر استفاده در تمام طول روز، آن را با هر نوع استایل و تیپی ست کنند. به طور مثال، امکان ست کردن کفش کالج دخترانه زیبا با شلواری از جنس جین و پارچه وجود دارد.

مطمئناً از دلایل مهم محبوبیت این نوع کفش‌ها، ست کردن راحت و آسان آن با هر نوع لباسی است. کفش‌های کالج زنانه باکیفیت، معمولاً بدون بند هستند؛اما برخی از مدل‌های کفش کالج زمستانه دارای بند هستند.البته این بند‌ها کاربردی و قابل استفاده در زمان پوشیدن هستند.

جنس این نوع کفش زنانه در بیشتر موارد، نبوک و چرم بوده و به راحتی امکان استفاده در ۲۴ ساعت را به خانم‌ها خواهد داد. خانم‌ها در صورت استفاده از کفش کالج از جنس چرم می‌توانند آن را با کیف پول چرم، کیف کمری زنانه یا کیف دستی چرم زنانه ست کرده و در مهمانی‌ها ستاره مجلس شوند.

محصولات فروشگاه شانی لند

کالج زنانه
راهنمای خرید کفش کالج زنانه
کالج نوک تیز نگین دار
راهنمای خرید کالج زنانه
کالج لژدار براق
راهنمای خرید کفش کالج زنانه

کفش کالج زنانه زیبا و انواع آن

با توجه به علاقه خانم‌ها و دختران به استفاده از کفش‌های کالج در استایل خود، تولید‌کنندگان نیز انواع متفاوتی از آن‌ها را تولید و به بازار جهت فروش عرضه کرده‌اند. خانم‌ها بر طبق راهنمای خرید کفش کالج زنانه و سلیقه خود، یکی را انتخاب کرده و یک استایل شک و جذابی برای خود به وجود خواهند آورد. از اصلی‌ترین انواع کفش کالج زنانه باکیفیت، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

کفش کالج دخترانه باکیفیت جیر

کالج با متریال جیر را جز کفش‌های راحتی رسمی قرار نخواهند داد. با این وجود این نوع کالج‌ها به اندازه‌ای راحت هستند که؛ در طول روز مورد استفاده خانم‌ها قرار گرفته و آن‌ها مسافت‌های بسیاری را بدون هرگونه خستگی با این نوع کفش طی خواهند کرد. بیشترین رنگ‌بندی کفش کالج زمستانه دخترانه، قهوه‌ای و سورمه‌ای بوده و رنگ قهوه‌ای آن در میان دختران از جذابیت بیشتری برخوردار است.

کفش کالج دخترانه باکیفیت جیر

کفش کالج زنانه زیبا منگوله دار

مطمئناً قدیمی‌ترین نوع کفش کالج دخترانه باکیفیت، این مدل بوده و اول بار موکاسین‌های آمریکایی به جهت نمایش فرهنگ خود، از منگوله و مهره برای تزئین استفاده کردند. پس از چند سال در اروپا نیز این مدل کفش کالج زنانه زیبا با استقبال بی‌نظیری مواجه شد.

کفش کالج دخترانه راحت قطعه اسبی

این نوع کفش کالج‌ها برای اولین بار توسط آقای گوسی در ایتالیا تولید شده و صاحب برند گوسی هدف از این کار را، احترام گذاشتن به اسب‌ها بیان نموده است. کالج قطعه اسبی، یک مدل کفش کالج زنانه زیبا و در عین حال راحت است.

کفش کالج دخترانه راحت قطعه اسبی

کفش کالج دخترانه باکیفیت پنی

برند G. H. Bass به تولید کفش کالج دخترانه زیبا پنی، در سال ۱۳۰۸ میلادی پرداخت. این شرکت هدف خود از تولید کالج زنانه را جدا نمودن کفش‌های کالج از کفش‌های راحتی عنوان کردند. بر روی نمونه اولیه این مدل کالج، نوار چرمی همراه با الماس کار شده بود.

خانم‌ها به واسطه سایت خرید کفش زنانه شانی لند، می‌توانند با توجه به قیمت کفش زنانه یک جفت صندل زنانه و با توجه به قیمت انواع کیف زنانه کیف پاسپورتی چرم و یا کیف دوشی زنانه خرید کنند. همچنین برای دوستان خود ست کیف زنانه و کوله پشتی کوهنوردی، ست کیف و کفش خرید کرده و آن‌ها را شاد کنید.

استایل‌های متفاوت با کفش کالج زنانه

خانم‌ها اگر بر طبق اصول و راهنمای خرید کفش کالج زنانه، دست به انتخاب بزنند، می‌توانند این مدل کفش را با استایل‌های متفاوت ست کنند. همچنین فاکتور راحت بودن پا در مدل کفش کالج دخترانه مجلسی، سبب استقبال بی‌نظیری از این مدل کفش شده است. یک ویژگی بسیار مهم در رابطه با کفش کالج، امکان ست کردن راحت آن با هر نوع استایلی است.

البته در صورت رعایت موارد کوچک در زمان انتخاب بر اساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه، استایل زیبا‌تری خواهند داشت. از اصلی‌ترین استایل‌های که امکان استفاده از کفش کالج دخترانه ارزان با آن‌ها است، عبارت‌اند از:

استایل‌های متفاوت با کفش کالج زنانه

کفش کالج و تیپ روزمره

منظور از استایل یا تیپ روزمره در خانم‌ها، لباس‌های معمولی است که؛ هنگام بیرون رفتن از آن استفاده خواهند کرد. کفش کالج دخترانه ارزان را می‌توان به شومیز یا سرهمی ست کرد. این نوع کفش‌ها به خاطر قابلیت هماهنگی و ست شدن با هر نوع لباسی، در نزد خانم‌ها و دختران ایرانی طرف‌داران بسیار دارد.

تیپ تک رنگ و کفش کالج

به خاطر انعطاف بسیار کفش‌های کالج در ایجاد هماهنگی با هر نوع استایل، در میان مردم از طرف‌داران بسیاری برخوردار است. تک رنگ بودن کالج زنانه، امکان ست کردن با مانتو، کیف و شلوار‌های ساده یا طرح دار را برای خانم‌ها به ارمغان خواهد آورد.

تیپ تک رنگ و کفش کالج

کفش کالج و استایل راک‌اند رول

منظور از استایل رنک‌اند رول، استفاده از شلوار جین در کنار تیشرت رنگ روشن و کت چرم است. در این زمان بهترین کفش، کالج خواهد بود. البته جنس کفش کالج در این نوع استایل چرم بوده و رنگ‌بندی کفش کالج زمستانه دخترانه یا زنانه آن، مشکی و قهوه‌ای است. خانم‌ها بر طبق سلیقه و راهنمای خرید کفش کالج زنانه در این زمان، دست به انتخاب رنگ آن خواهند زد.

استایل رسمی و کفش کالج

با توجه به حضور خانم‌ها در مشاغل اداری، استفاده از کفش کالج به آن‌ها توصیه خواهد شد. این عزیزان هنگام انتخاب بر اساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه، رنگ‌های تیره را فراموش کرده و به سراغ رنگ‌های شاد بروند تا استایل جذاب و منحصر به فردی شکل دهند.

ست کردن شلوار با کفش کالج

بر اساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه، خرید این کفش باکیفیت و زیبا در ساخت یک استایل مناسب تأثیرگذار است؛ بنابراین توجه به جنس، کیفیت، رنگ، طرح، ابعاد و ست کردن با شلوار و لباس از جمله کارهایی است که باید در زمان خرید کفش کالج زنانه به آن توجه کرد.

ست کردن شلوار جین با کفش کالج

شلوار جین معمولاً ساده است و انتخاب افرادی است که دارای استایل اسپرت و مینیمال هستند. این شلوار بهترین ترکیب با کفش کالج زنانه و کت هم‌رنگ آن است. کفش پاشنه‌بلند زنانه بهترین انتخاب برای پوشیدن با شلوار جین دمپا گشاد است.

بر اساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه، شلوار جین دمپا گشاد به دلیل طراحی و ظاهر خاصی که دارد، برای ست کردن با کفش کالج زنانه مناسب نیست و بخش زیادی از کفش را می‌پوشاند؛ همچنین باعث می‌شود که استایل شما جذابیت ظاهری خود را از دست دهد.

ست کردن شلوار پارچه‌ای با کفش کالج

شلوار پارچه‌ای از جمله شلوارهایی است که مناسب برای پوشیدن با کفش کالج زنانه است و به‌خودی‌خود آزادی زیادی در ست کردن با کفش و ساخت استایل به شما می‌دهد. برخلاف تصور افراد، شلوار پارچه‌ای بهترین گزینه برای ساخت استایل رسمی است.

بر اساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه، در ساخت استایل با شلوار پارچه‌ای، توجه به ترکیب رنگ شلوار و کفش کالج زنانه بسیار مهم است. درصورتی‌که از کفش کالج زنانه با رنگ‌هایی مثل: عسلی، زرد، قهوه‌ای و سماقی استفاده می‌کنید، شلوارهای پارچه‌ای سبز، کرم و مشکی، بهترین گزینه برای ست کردن هستند.

درصورتی‌که از کفش کالج زنانه در رنگ‌های روشن و خاص مثل: زرد، قرمز، بنفش، آبی، سرخابی و رنگ‌های پاستلی مثل آبی و صورتی پاستلی استفاده می‌کنید، شلوارهای پارچه‌ای مشکی و سفید بهترین انتخاب هستند.

ست کردن شلوار پارچه‌ای مشکی با کفش کالج زنانه مشکی و سفید و یا ترکیبی از هر دو رنگ، خاص‌ترین استایل را می‌سازد.

ست کردن شلوار اسلش با کفش کالج

شلوار زنانه اسلش که امروزه پرطرف‌دار است با انواع مدل‌های کفش زنانه از جمله کفش کالج ست می‌شود. بر اساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه، شلوار اسلش به دلیل طراحی خاصی که دارد، در هر دو مدل استایل رسمی و غیررسمی استفاده می‌شود.

این شلوار باعث ایجاد استایلی جذاب می‌شود و به دلیل تنوع بالای رنگی، در صورت رعایت نکات مربوط به رنگ و طرح بهترین ترکیب با کفش کالج زنانه است.

ست کردن شلوار راسته با کفش کالج

شلوار راسته معمولاً با کفش‌های دارای جزئیات خاص از جمله منگوله، طرح‌های ماری و کفش‌های کالج طرح‌دار ست می‌شوند. بر اساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه، شلوار راسته مشکی رنگ بهترین ترکیب با کفش کالج زنانه است و به دلیل رنگ انعطاف‌پذیر آن به‌آسانی با تمام رنگ‌ها و طرح‌های دیگر ست می‌شوند.

لگ با کفش کالج زنانه

لگ زنانه که در دو مدل ورزشی و اسپرت استفاده می‌شود، بهترین ترکیب با کفش کالج زنانه است. لگ زنانه بسیار راحت است و با هر دو کفش کالج زنانه رسمی و غیررسمی ست می‌شود؛ اما ترکیب لگ ورزشی زنانه با کفش کالج اسپرت زنانه بهترین انتخاب است.

نکات مهم جهت خرید کفش کالج دخترانه

خانم‌ها جهت انتخاب عالی بر اساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه و دخترانه، باید یک سری نکات را مد نظر خود داشته باشند. خریدی که بر اساس این نکات صورت بگیرد؛ مطمئناً یک انتخاب عالی و بدون ایجاد هرگونه مشکلی خواهد بود. اما از اصلی‌ترین مسائلی که باید هنگام خرید کفش کالج به آن توجه کرد؛ شامل لیست زیر خواهد بود:

نکات مهم جهت خرید کفش کالج دخترانه

جنس کالج

کالج‌ها اغلب از پارچه مخمل یا چرم جیر تهیه خواهند شد. بر اساس راهنمای خرید کفش کالج زنانه، خانم‌ها در صورت انتخاب کفش کالجی از جنس چرم یک استایل رسمی برای خود شکل خواهند داد. این مدل کفش را می‌توانند با کیف مجلسی زنانه ست کرده و به کمک یک دستمال مرطوب آن را از هر نوع آلودگی پاک کنند. کالج با متریال پارچه مخمل، نیاز‌مند واکس و تمییز کاری نبوده و به واسطه شستشو کاملاً تمییز خواهد شد.

قیمت کالج

هنگام انتخاب بر طبق استاندارد‌ها و راهنمای خرید کفش کالج زنانه، ابتدا بودجه خود را معین کنند. سپس در زمان خرید با توجه به بودجه خود پیش رفته و این‌گونه یک انتخاب آسان و راحتی خواهند داشت.

سایز کالج

هنگام خرید کفش کالج نیز مانند دیگر کفش‌ها، اطلاع از سایز پا بسیار پر اهمیت است. جهت خرید کالج غروب به بازار و کفش فروشی‌ها مراجعه کنند؛ زیرا پا‌ها در این ساعت از روز بیشترین ورم را دارند. کفش کالج دخترانه و زنانه، دقیقاً باید اندازه سایز پا باشد؛ کوچک‌تر یا بزرگ‌تر بودن آن سبب ایجاد تاول و میخچه خواهد شد.

سایز کالج

نوع کالج

کالج نیز مانند دیگر کفش‌ها چون کفش اسپرت زنانه راحت، نیم بوت زنانه یا دمپایی روفرشی زنانه دارای طرح‌ها و انواع مختلف بوده و خانم‌ها بر اساس سلیقه یا استایل خود دست به انتخاب خواهند زد.

سخن پایانی

کالج به کفش گفته خواهد شد که پاشنه آن کوتاه یا تخت است. استفاده از این مدل کفش به خاطر ایجاد حس راحتی و سبکی چشمگیر است. امروزه به خاطر امکان ست کردن راحت کفش کالج با هر نوع استایلی، استقبال از آن بی‌نظیر بوده و در صورت توجه به راهنمای خرید کفش کالج زنانه هنگام انتخاب، خرید بسیار عالی خواهند داشت.

خانم‌ها کفش کالج زنانه را می‌توانند با شومیز یا شلوار جین ست کرده و یک استایل زیبا در مهمانی، برای خود به وجود بیاورند. کالج‌های زنانه و دخترانه در طرح‌ها و مدل‌های مختلف در بازار عرضه شده و آن‌ها بر اساس سلیقه و تیپ خود می‌توانند دست به انتخاب بزنند. ‌امیدواریم مطالب بیان شده در این مقاله، کمک بزرگی هنگام خرید کفش کالج برای شما باشد.

سایر مقالات:

راهنمای خرید نیم بوت زنانه – بررسی و مقایسه 100 مدل نیم بوت
انواع کفش ورزشی زنانه -بررسی و معرفی 100 مدل کفش ورزشی زنانه
راهنمای خرید کفش عروسی زنانه – معرفی 50 مدل کفش عروسی زنانه

آریان توکلی

مجموعه شارینو متشکل از تیم 25 نفره (گرافیک، تولید محتوای متنی، برنامه نویسی و سئو ) با سرپرستی مهندس آریان توکلی با سابقه 10+سال در حوزه طراحی سایت .و سئو مشغول به فعالیت میباشد.لطفا از وبسایت و پیج اینستاگرام ما دیدن فرماید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا